حسام الدین کمالان هستم. تقریباً ۹ سالی میشه که برنامه نویسی میکنم و به نظرم برنامه نویسی یه چیزی فراتر از شغله. فکر میکنم برنامه نویسی یه جور خلق کردنه و بهترین بخش اون تبدیل اون چیزیه که تو فکر و ذهن طراح است به یه طرح واقعی یا به عبارتی تبدیل Concept به Design.

در مورد روند تحصیلاتم باید بگم لیسانسم رو از دانشگاه آزاد اسلامی (تهران جنوب) در رشته برق-الکترونیک گرفتم. با برنامه نویسی در این دوره آشنا شدم که البته برنامه نویسی برای سخت افزارهایی مانند تراشه های AVR و PIC با زبان های اسمبلی و C بود. فوق لیسانسم رو در رشته سیستم های کامپیوتری موبایل گرفتم و مدت چند سالی میشه که برای کسب تجربه کاری بیشتر به کشور مالزی آمده ام.

انشالله در این سایت قصد دارم طریقه برنامه نویسی برای موبایل ها و تبلت های مبتنی بر اندروید رو آموزش دهم. بیشتر تمرکزم بر روی برنامه نویسی برای تلفن های هوشمند اندروید خواهد بود. علت انتخاب اندروید، بازار فوق العاده بزرگ آن برای فروش برنامه ها و رشد چشمگیر تولید تلفن های همراه – توسط کمپانی های مطرحی چون سامسونگ، HTC، موتورولا و غیره – برپایه اندروید است.

در مورد کارهایی که تاکنون انجام داده ام وبلاگ دیگری با نام Mobilesoft Masters دارم که رزومه کاری من است که البته دیر به دیر آپدیت میشود. جزئیات بیشتر را میتوانید در لینکداین من مشاهده فرمایید.