این سایت از بدو تولد با هدف انتشار مطالب آموزشی بصورت رایگان شروع بکار کرده است. در مدت ۷-۸ سال گذشته سعی ما همواره بر این بوده است که مطالب روز برنامه نویسی اندروید را ارایه دهیم تا برنامه نویسان ایرانی که احیانا به زبان انگلیسی تسلط کامل ندارند، از تکنیک های جدید برنامه نویسی اندروید اطلاع داشته باشند و در جریان آخرین و بهترین روش های برنامه نویسی و برنامه سازی قرار داشته باشند.

در همین راستا، در طی این سال ها، تعداد ۱۸ فیلم آموزشی ساخته شده است که حدودا ۲۲ساعت آموزش را در اختیار علاقه مندان برنامه نویسی اندروید قرار داده است که با استقبال بی نظیر مخاطبان مواجه شده است. نگاهی به کانال آموزش برنامه نویسی اندروید در یوتیوب نشان از تماشای فیلم ها به میزان ۱۱۰۰۰ بار و دانلود فیلم ها به میزان حدودا ۲۲۰۰۰ بار دارد. این آمار از زمانی است که فیلم ها بر روی یوتیوب قرار گرفته اند. قبل از آن فیلم ها بصورت مستقیم از سایت دانلود میشدند که آمار آن ۵۱۳۳۷ بار دانلود فیلم های فصل ۱ تا ۱۴ بوده است.

در طی این سالها سعی کرده ایم سایت را با محتوای غنی سرپا نگهداریم که درخور بازدیدکنندگان محترم باشد. از طرفی با توجه به رشد بیزینس های مرتیط مانند اپلیکیشن های اندرویدی، سایت های آموزشی مشابه و کسب و کارهای مرتبط با IT، نیاز به پلتفرمی است که این بیزینس ها را به برنامه نویسان اندروید معرفی کند. در همین راستا برآن شدم تا با ایجاد دو پلتفرم، آگهی های تجاری افراد و سازمانها را به مخاطبان عرضه کنم. این پلتفرم ها از قرار زیرند:

۱. آگهی های متنی در صفحه وبلاگ

۲. آگهی های نمایشی در فیلم های آموزشی

شرایط عمومی درج آگهی

۱- ما (سایت Kamalan.com) متاسفانه راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها نداریم. ما هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آگهی‌های مندرج نداریم و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده نداریم و نمی‌پذیریم. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

۲- ما خود را در قبول و یا رد آگهی ها مختار میدانیم.

۳- این آگهی ها بر اساس نیاز شما در سایت و/یا فیلم های آموزشی قرار میگیرند.

۴- آگهی های نمایشی دوبار قبل از شروع فیلم آموزشی و بعد از اتمام فیلم آموزشی قرار خواهند گرفت.

۵- آگهی هاینمایشی به دوصورت مختلف هستند که بنابر نظر آگهی دهنده در فیلم ها قرار داده میشوند. آگهی های ویدیویی و آگهی های متنی.

۶- هر آگهی ویدیویی حداکثر ۲۰ ثانیه خواهد بود که آگهی دهنده مسول ساخت آن است. بهتر است این فیلم ها بصورت HD در اختیار ما قرارگیرند که کیفیت بالایی داشته باشند.

۷- هر آگهی متنی حداکثر ۲۰ ثانیه خواهد بود. آگهی دهنده مسول تحویل یک تصویر با کیفت بالا و متن آگهی خواهد بود. این متن بر روی تصویر خوانده خواهد شد.

۸- آگهی های نمایشی بعد از دریافت مبلغ در اولین فیلم بعد قرار داده خواهند شد.

۹- لطفا قبل از هماهنگی با ما هیچ مبلغی را به حساب ما واریز نکنید.

۱۰- تخفیف فقط در موارد خاص مانند سفارش آگهی برای حداقل ۱۰ فیلم آموزشی، ممکن است.

هزینه تبلیغات

ما (Kamalan.com)، به منصفانه بودن بهای آگهی‌ها معتقدیم. در هر مورد باید هزینه تبلیغات را با رفتن به صفحه تماس با ما هماهنگ کنید. هزینه آگهی ثابت نیست و متغیر است.

مراحل ثبت آگهی

۱- ارسال ایمیل به hesam.kamalan در جی میل

۲- آگهی متنی: سایز عکس مورد پشتیبانی ما ۱۲۵*۱۲۵ است که باید به همراه لینک به سایت شما در اختیار ما قرار بگیرد

۲- آگهی نمایشی: ضمیمه کردن فایل ویدیویی یا قرار دادن لینک دانلود ویدیو در ایمیل

۳-  آگهی تصویری: ضمیمه کردن فایل تصویری به همراه متنی که باید بر روی تصویر خوانده شود

۴- بررسی ایمیل شما. در صورت نبود مشکل، تعرفه دقیق و شماره حساب به شما ایمیل خواهد شد

۵- واریز هزینه

۶- و در نهایت قرار دادن آگهی شما در سابت و یا رندر تبلیغ شما بر روی فیلم آموزشی (و انتشار آن بر روی سایت و همینطور کانال یوتیوب)