راه های تماس

از کانالهای مختلفی میتوانید با من در تماس باشید و من بسیار خوشحال میشوم درصورتیکه اطلاعاتی داشته باشم در خدمتتان باشم و راهنمایی های لازم را انجام دهم. فقط اگر تصمیم گرفته اید از طریق ایمیل با من تماس بگیرید و درمورد پروژه تان سوال بپرسید لطفا به هیج وجه کدتان را ضمیمه ایمیل نکنید بلکه لینک آن به گیت هاب را برای من ارسال کنید تا راحتتر آنرا چک کنم.

  • ایمیل که یکی از مطمین ترین راههایی است که میتوانید پیشنهاد ها و درخواست هایتان را با من در میان بگذارید. علی الخصوص اگر دنبال مطلب آموزشی خاصی هستید میتوانید از طریق ایمیل یا تماس سریع (در پایین تمام صفحات سایت) آنرا به من اطلاع دهید تا بر روی آن کار کنم و در اولین فرصت آنرا ارایه دهم.
  • اگر حین برنامه نویسی هستید و با مشکلی برخورد کردید که نیاز به پاسخ سریعتر داردید انجمن برنامه نویسان اندروید انتخاب بهتری است که لینک آنرا میتوانید در صفحه اصلی سایت یا پایین همین (بر روی +G کلیک کنید) متن پیدا کنید.
  • اگرچه لینک همه فیلم ها در سایت است ولی با اینحال بازهم میتوانید عضو شبکه یوتیوب من شوید (لینک آن پایین همین متن هست بر روی آیکن یوتیوب کلیک کنید) تا هم سریعتر از آپلود فیلم های جدید آگاه شوید و هم راحتتر فیلم های مورد پسندتان را دانلود نمایید. اگر کامنتی هم بگذارید که من حتما آنرا بررسی خواهم کرد.
  • اگر اهل توییت کردن و توییتر هستید هم میتوانید من را فالو کنید (و البته من هم خوشحال میشوم شما را فالو کنم) تا بیشتر باهم در مورد موضوعات غیرکاری هم در ارتباط باشیم.
  • اگر دنبال مرجعی برای کتابخانه های مورد اطمینان اندروید میگردید نیز میتوانید سری به ریپوزتوری من در گیت هاب بزنید (لینک آن پایین همین متن هست بر روی آیکن گیت هاب کلیک کنید).

ارسال درخواست

نام شما

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

من ربات نیستم

شرکت ما

محل دفتر شرکت را میتوانید از روی نقشه پیدا کنید.